פלטפורמת Engageli

Engageli הוקמה על ידי דן אבידע, פרופ' דפנה קולר (מדעי המחשב, אוניברסיטת סטנפורד ושותפה מקימה של Coursera), ופרופ' אמריטוס סרג' פלוטקין (מדעי המחשב, אוניברסיטת סטנפורד).

הפלטפורמה הינה פיתוח ייחודי וייעודי עבור מוסדות אקדמיים ומוסדות להשכלה גבוהה, שמטרתו לבנות קהילת למידה, המבוססת על שיתוף פעולה, גמישות ולמידה אינטראקטיבית.
Engageli מאפשרת ללמד וללמוד קורסים באופן סינכרוני וא-סינכרוני, תוך שמירה על מעורבות גבוהה של לומדים, באמצעות שימוש בשולחנות למידה בקבוצות קטנות ואמצעים נוספים להגברת השתתפות סטודנטים בשיעור. הפלטפורמה תסייע לכם להוביל כתות דיגיטליות חכמות בקלות, ובדגש על עקרונות מבוססי מחקר ללמידה והוראה מיטביות.
למידע נוסף הנכם מוזמנים לראות סרטון קצר על Engageli ולבקר באתר של החברה.

ביום חמישי, ה 03.02.2022  התקיים מפגש חשיפה, בו נציגי Engageli בישראל, טליה קולודני ושירן מאור, הציגו והדגימו את יכולות הפלטפורמה ואת היתרונות הפדגוגיים שלה. ד"ר עדי וולף מהפקולטה למתמטיקה סיפרה על חווית ההתנסות שלה בכלי במסגרת פרויקט באחד הקורסים שהיא מלמדת.

מוזמנים לצפות בהקלטה בקישור הבא.

כמו כן, ניתן לחוות את המפגש בצורה יותר אינטראקטיבית מתוך הפלטפורמה עצמה. היכנסו לקישור למפגש ודרכו להגיע ל-Playback Room:

Engageli ממומשקת למערכת המודל של הטכניון וניתן להתחיל להשתמש בו כבר בסמסטר הקרוב! תוכלו לראות מדריכים והסברים נוספים על הפלטפורמה באתר ההדרכה שלנו כאן https://moodle.technion.ac.il/course/view.php?id=357#section-19.

צוותי ההוראה המעוניינים להתחיל להשתמש בפלטפורמה מוזמנים להירשם בטופס מטה. כל הנרשמים יוזמנו למפגשי הדרכה ויקבלו ייעוץ ותמיכה של נציגי החברה והמרכז לקידום הלמידה וההוראה.

קול קורא 6 - בקשה להקצאת יחידות תעסוקה

שם איש הקשר(חובה)

פרטי מרצה וקורס

שם המרצה(חובה)
פקולטה

פירוט הבקשה

מפתח המרה שעות עבודה ליחידות תעסוקה:
- מטלות טכניות באופיין (עדכון מערכת מתנט, עדכון מצגות, הכנת עזרים וכד') 60 שעות = 250 י''ת.
- חיבור מחדש של החלק הארי של המטלות או חומרי הלימוד בקורס 15 שעות = 100 י"ת.
בקשה תקציבית(חובה)
שם עוזר ההוראה
ת"ז
מספר שעות עבודה
מפתח המרה
כמות יחידות תעסוקה
סמסטר
 
Max. file size: 10 MB.
במידה והנכם מבקשים יחידות תעסוקה מכתב הדיקן חייב להיות על נייר עם לוגו פקולטי, אל פרופ' אבי אוסטפלד, סגן המנל"א, מאת דיקן הפקולטה... תוך ציון הפרטים הבאים: מטרת הפעילות, תיאור הפעילות, פרטי מבצע הפעילות, סמסטר ושנת לימודים, מספר השעות הצפוי ומספר יחידות התעסוקה בהלימה למפתח ההמרה של המנל"א).